Výrobci

Vojenské boty dnes vyrábí řada firem, které dodávají své výrobky i profesionálním armádám, speciálním jednotkám, hasičům, policistům a záhranným složkám. A které že firmy patří mezi to nejlepší?

Boty Haix / zásahová obuv Haix

Výrobce kvalitních bot Haix v současné době dodává speciální boty hasičům (ohni odolné boty), policistům, vojákům, zásahovým jednotkám a také lovcům ve Spojených Státech Amerických. Firma byla založena roku 1948 a vždy byla průkopníkem a inovátorem vojenské obuvi. V současné době patří firma mezi nejoblíbenějších a nejkvalitnější značku vojenských bot.

Boty Magnum

Vysoce kvalitní vojenské boty vyrábí také firma Magnum. Ta se může pyšnit dodávkou bot zásahovým jednotkám a bezpečnostním složkám. Aktuálně produkuje několik produktových řad zaměřené na jednotlivé použití. Oblíbené jsou poté zejména typy nepromokavé a voděodolné, chránící vaše nohy před vlhkostí. Vyrábí se jak z kůže tak i nylonové síťoviny. Všechny boty pak mají exkluzivní X-Traction Zone, účinný protiskluz pro bezpečnost a stabilitu.

5.11 Tactical

Taktické a vojenské boty 5.11 Tactical mají voděodolnou konstrukci, antibakteriální vložky a protiskluzové podrážky. Jsou vybaveny speciálně navrženou konstrukcí Tactical Trainer pro zmírnění otřesů. Oblíbené jsou zejména u vojenských důstojníků, vojenského personálu a policistů.

Bellevile boty

Nejstarší výrobce bot americké armády Bellevile vyrábí také boty pro hasiče, policisty a záchranáře. Vybrat si můžete z řady stylů a barevných provedení od černé, žluté až po zelenou.

Vojenské boty Converse

Nejprodávanějším typem vojenské obuvi v USA je značka Converse. Ta nabízí vynikající ochranu a bezpečnostní prvky při zachování přijatelné ceny. Vojenské boty Converse jsou vybaveny speciální technologií vložek F2 FOOTFORCE zabraňujícím nárazům.

Boty Original Swat

Firma Original Swat nedávnost oslavila 10ti leté výročí poskytování vojenské obuvi na trhu. Za zmínku stojí použití dvou tlumících materiálů na snížení dopadu chodníku na nohy a zajištění optimálního komfortu v náročných podmínkách. Firmy vyrábí boty z vysoce kvalitních materiálů a nabízí vysoký komfort a ochranu pro unavené nohy.

Rockport

Vysoce kvalitní vojenské boty nabízí také firma Rockport. Protiskluzová podrážka a voděodloný svršek už jsou dnes téměř samozřejmostí, stejně jako faktor bezpečnosti a ochrany vašich nohou před vlhkem a mokrem. Vyráběno je několik kolekcí, stylů a barev.

Wellco

Kvalitní obuv za rozumné peníze vyrábí firma Wellco Enterprises. Boty jsou navrženy tak, aby byli schopné vydržet i ty nejtvrdší podmínky. Stejná pozornost je poté věnována i trvanlivosti a ochraně nohou. V současné době vyrábí Wellco vojenské boty do pouště, džungle ale i klasické vojenské a taktické boty pro policisty a vojáky.

Znáte další kvalitní výrobce vojenských bot? Podělte se s námi krátkým komentářem k dané značce.

Eshop Armik.cz

Vojenské boty - ESHOP

Chcete si koupit vojenské boty? Navštivte náš dodavatelský eshop Armik.cz!