Vojenské dárky a zážitky

Jistě máte ve svém okolí řadu fanoušků vojenství. Pomyslete na to, jak by se vaši přátelé a známí cítili, pokud by od vás dostali dárek tematický příbuzný jejich vášnivému koníčku. To platí i v případě, že jste parta lidí a chcete potěšit někoho z vaší skupiny skvělým a tematickým dárkem z oblasti vojenství. Složte se a darujete něco, na co se nezapomíná a co v lidech vyvolá emoce, darujte army zážitek.

Nebo patříte do té druhé skupiny lidí, kteří si chtějí splnit své dětské vojenské sny? Dáváme vám k tomu jedinečnou příležitost v podobě nákupu armádních zážitků. Vybírat si svůj sen můžete z takových zážitků jako je jízda tankem, let stíhačkou, výcvik SWAT, jízda obrněným transportérem, paintball, řízení vojenského náklaďaku nebo projížďka americkým vojenských Hummerem a mnoho dalšího.

Více informací o zážitku získáte kliknutím na nadpis.

Řízení a jízda ve vojenských vozidlech

Řidičem vyprošťovacího tanku

Řidičem vyprošťovacího tanku

Dopřejte sobě nebo někomu ve vašem okolí originální aktivitu: řízení vyprošťovacího tanku VT55 vážícího celých 32 tun. Tento ocelový kolos bude ve vašich rukách na 25 minut. Ještě před začátkem zážitku si prohlédnete ostatní vojenskou techniku v areálu. Lokalita: Milovice (okr. Nymburk)

Cena od: 11 999 Kč
Řidičem vojenského náklaďáku

Řidičem vojenského náklaďáku

A další vyjímečný zážitek pro milovníky vojenství a armádních vozidel. Na celou hodinu vám bude propůjčen vojenský náklaďák, s nímž budete brázdit divoký terén polygonu v Milovicích. Čeká tu na vás obrovský sovětský KRAZ, armádní ZIL s brodivostí 1,5 metru a nezastavitelný URAL.

Cena od: 5 399 Kč
Řízení obrněného transportéru

Řídičem obrněného transportéru

Chcete si vyzkoušet řídit Obrněné vozidlo pěchoty (BVP) važící 13 000 kg na vlastní kůži? Nyní máte šanci se 30 minut prohánět terénnem plným nerovností a bahna v bývalém vojenském prostoru Milovice. To vše s vámi mohou za poplatek absolvovat až 3 spolujezdci.

Cena od: 6 599 Kč
Projížďka ve vojenském HUMVEE

Řidičem vojenského Hummeru typ HUMVEE

Projeďte se americkým legendárním vojenským Hummerem pod označením HUMVEE. Ten se stal legendou bojů v Perském zálivu a využívá jej řada armád po celém světě. Řídit tohoto krasavce můžete na polygonu v Milovicích (okr. Nymburk) po celých 30-35 minut. Do auta si můžete vzít až 2 další pasažéry.

Cena od: 4 299 Kč
Řízení bojových tanků

Řídičem bojových tanků VT55 a T-55 nebo T-72

„Osedlejte“ 36,6 tun vážící kolos z ocele s 12litrovým vodou chlazeným motorem o výkonu 520 koní a prohánějte se bojovým tankem bývalím vojenským prostorem v Milovicích u Prahy. Čeká vás: Krátká projížďka ve vyprošťovacím (lehčím) tanku VT55 a poté řízení bojového tanku T-55 nebo T-72 po 55 minut. Až 2 spolujezdci do tanku v ceně + oběd.

Cena od: 38 599 Kč
Jízda v obrněném transportéru

Jízda v obrněném transportéru

Nasedněte do BVP (Bojové vozidlo pěchoty) a vychutnejte si jízdu v bývalém vojenském prostoru v Milovicích přes terenní nerovnosti a bahno. Během zážitku si také můžete prohlédnout další vojenskou techniku. Lokalita: Milovice (okr. Nymburk)

Cena od: 999 Kč

Lety stíhačkou

Let stíhačkou L29

Let stíhačkou L-29

Vychutnejte si adrenalinový let stíhacím letounem L-29 „Delfín“, stejně jako vojáci v řadě bojových akcí bezpečně a bez boje kolem vás. Vybrat si můžete délku letu od 10 min do 30 min v lokalitách Brno (od 18ti let) a Žatec (od 15ti let + zákonný zástupce).

Cena od: 13 999 Kč

Střelba z ostrých zbraní

Střelba - program exclusive

Střelba – exclusive program

Během exkluzivního střeleckého programu se můžete těšit na střelbu z těchto zbraní: Střelba z Pump Action brokovnice – 5 ran, Střelba z M16 – 10 ran, Střelba z AK47 – 10 ran, Střelba z Glock 9mm – 10 ran, Střelba z .357 Magnum Revolver – 10 ran, Střelba z TP9 – 10 ran, Střelba z Ostřelovací puška .308 – 5 ran. Lokalita: Mělník (30 km od Prahy)

Cena od: 3 720 Kč
Videoprojekční střelba

Videoprojekční střelba

Čeká vás: Střelba na terč, který zákazníkům zůstává na památku, Situační střelbu s laserových adaptérem, Situační střelbu ostrou zbraní, Fotografie 3 úspěšných zásahů, Zapůjčení vybrané zbraně, Zapůjčení ochranných pomůcek (brýle, chrániče sluchu), Střelivo – 100ks. Lokalita: Praha

Cena od: 3 528 Kč
Akční střelba ostrými

Akční střelba ostrými

Chcete si zastřílet z opravdových zbraní? Dáme vám možnost. Těšit se můžete na střelbu z pistole ráže 9 mm, útočné pušky-samopalu a opakovací brokovnice (tzv. „pumpy“). Lokalita: Praha – Východ. Možnost objednávky až pro 4 osoby.

Cena od: 4 899 Kč

Paintball

Paintball v katakombách

Paintball v katakombách

Netradiční paintballové prostředí plné křížových chodeb na Praze 4 vás uchvátí bojovou atmosférou. Společně s vašimi přáteli tu můžete rozehrát bitvu kdo z koho. Vítězí ten nejlepší voják. Zapůjčení zbraní a veškerého vybavení samozřejmostí. Lokalita: Praha 4

Cena od: 1 299 Kč
Paintball ve vojenském prostoru

Paintball ve vojenském prostoru

„Staré vojenské džípy, polorozpadlé vojenské budovy, dřevěné zátarasy a mezi nimi skulina jen pro hlaveň vaší zbraně“, přesně tak to bude vypadat při paintballové bitvě, která čeká vás a vaše kamarády ve vojenském prostoru v Benešově. Možnost objednávky až pro 10 osob

Cena od: 1 399 Kč

Ostatní zážitky

Akční den

Akční vojenský den

Prožijte den plný vojenské adrenalinové akce. Těšit se můžete na projížďku obrněnými transportéry BVP a OT-64. Na hodinu vám bude pronajmuta čtyřkolka, poté se vydáte do přilehlého lesa, kde se odehraje paintballová bitva. Nakonec si prohlédnete vojenskou techniku v areálu a den zakončíte obědem z polní kuchyně.

Cena od: 4 999 Kč
S.W.A.T. výcvik

S.W.A.T. výcvik

Staňte se na den členem speciální jednotky rychlého nasazení S.W.A.T. a prožijte ukázkový den taktického i praktického výcviku zakončeného ostrou akcí ve zinscenovaném zásahu. Lokalita: Milovice (okr. Nymburk). Možnost objednat až pro 6 osob.

Cena od: 3 699 Kč
Eshop Armik.cz

Vojenské boty - ESHOP

Chcete si koupit vojenské boty? Navštivte náš dodavatelský eshop Armik.cz!